Rüstem Eyüboğlu’ndan Çağrı

EYÜBOĞLU AİLESİ’NE ÇAĞRI

Kurucu başkanı olduğum Eyüboğlu Aile Vakfı 20. senesini doldurdu. Varlık nedenimiz, yardımlaşma ve dayanışma. Biliyorsunuz, eğitim temel meselemiz. Vakıf olarak bu konuya özel önem verdik ve pek çok öğrenciye katkı sağladık, burs verdik.

Birara kesintiye uğrayan bu temel görevimiz son iki yıldır, “Eyüboğlu’dan, genç Eyüboğlu’na” sloganı ile canlandırılmış ve aile içinde bir dayanışma oluşturmak üzere burs çalışması başlatılmıştır.

Amacımız, öncelikle Eyüboğlu Ailesinin çocuklarının, gençlerinin ve daha sonra da tüm insanlarımızın eğitsel, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunmaktır.

Ben severek bu dayanışmayı gönülden destekliyor ve üzerime düşen sorumluluğu biliyor ve yapıyorum. Başarılı üniversiteli gençlerimizin bu desteğe ihtiyacı vardır. Fakat üzülerek söyleyeyim ki, bu tür destekler söz konusu olunca, ortalıkta çok da fazla yardım yapacak insan kalmaz.

Buradan, burs verebilecek durumda olan her Eyüboğlu’nu, genç üniversiteli evlatlarımıza destek olmaya, burs vermeye çağırıyorum. Bu kadar kalabalık Eyüboğlu ailesinden sadece 12 kişinin burs vermesi beni çok üzmüştür.

Sizlerden ricam, başarılı fakat eğitimlerini sürdürürken maddi olarak zorlanan gençlere sahip çıkarken yanımızda olmanızdır.

Unutmayın, ne ekersek onu biçiyoruz.
Türkiye’nin eğitimli, ahlaklı, cesur, dünya ile rekabet edebilecek donanımda ve her alanda aklını kullanan insanlara ihtiyacı var.

Haydi gelecek elimizde…

Eğitime destek veren büyük bir aile olduğumuzu gösterelim…
Saygı ve sevgilerimizle.

DR. RÜSTEM EYÜBOĞLU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir