Bağış

Sevgili Eyüboğlular,

İnsanların başarılarıyla ve Eyüboğlu olmakla her zaman gurur duymuş olan kurucularımız 1996 yılında resmi olarak Eyüboğlu Vakfını kurarak; Eğitim, kültür ve sanat konularında Eyüboğlu’ların gelişimine katkı sağlamak için yola çıktılar.

Amacımız, sosyal sorumluluğunun bilincinde, içinde vefa ve minnet duygularını taşıyan, Eyüboğlu’lara gönül vermiş başarılı ve duyarlı değerli dostlarımızla Eyüboğlu Vakfı çatısı altında, toplumsal gelişmeye katkı sağlayacak biçimde bilimsel ve çağdaş çözümler üretmektir.

Büyük bir ailenin ve neslimizin temsilcileri olan bizler doğduğumuz topraklara olan vefa duygularımızla ve gelecek nesillere de örnek teşkil edeceğine inandığımız çalışmalarımızla arkamızda övünebileceğimiz bir geçmiş ve güzel izler bırakmayı arzuluyoruz.

Umudumuz başka umutları da yeşerte bilmek ve hayatı başkaları için de daha yaşanılır kılmaktır.

“Çoğu insan başarıyı almak olarak düşünüyor. Oysa başarı vermekle başlar.” Vakıf olarak, eğitim, kültür ve sanat konularında ileriye dönük yapacağımız projelerin başarılı olması için sizin yardımınıza ihtiyacımız var.

Bu nedenle siz değerli destekçilerimizin yardımlarıyla ilerde yapacağımız projeleri hayata geçirebileceğiz.

DEĞERLİ DESTEKÇİMİZ,

Yıllık 5.000 TL bağış yapmanız durumunda:
– Web sitemizdeki bağış yapan destekçilerimiz listesinde logolarınız veya isimleriniz yer alacaktır.
– Ayrıca tarafınıza BRONZ destekçi plaketi verilecektir.

Yıllık 10.000 TL bağış yapmanız durumunda:
– Web sitemizdeki bağış yapan destekçilerimiz listesinde logolarınız veya isimleriniz yer alacaktır.
– Ayrıca tarafınıza GÜMÜŞ destekçi plaketi verilecektir.

Yıllık 15.000 TL bağış yapmanız durumunda:
– Web sitemizdeki bağış yapan destekçilerimiz listesinde ve reklam alanımızda logolarınız veya isimleriniz yer alacaktır.
– Ayrıca tarafınıza ALTIN destekçi plaketi verilecektir.

Yıllık 30.000 TL bağış yapmanız durumunda:
– Web sitemizdeki bağış yapan destekçilerimiz listesinde ve reklam alanımızda logolarınız veya isimleriniz yer alacaktır.
– firmanız veya şahsınızla yapılacak röportajın web sitemizde yayınlanması,
– Talep etmeniz durumunda vereceğiniz bağışın sizin belirleyeceğiniz özel bir isimle anılması gibi ayrıcalık sağlanacaktır.
– Ayrıca tarafınıza PLATİN destekçi plaketi verilecektir.

Her yılın sonunda siz değerli destekçilerimize yıllık durum raporu iletilecektir. Böylece destekçisi olduğunuz bağış kampanyamızın gelişim süreçi de sizlerle paylaşılıyor olacaktır.

Saygılarımızla.

Eyüboğlu Vakfı Yönetimi